Kuchenki mikrofalowe

 

Kuchenki mikrofalowe Amica

Mikrofalówki Amica

Mikrofalówki wolnostojące Amica to z całą pewnością urządzenia w bardzo przystępnej cenie. Ich ceny wahają się od 175 zł do 350zł. Jest to przedział cenowy, w porównaniu do cen osiąganych przez produkty innych marek, bardzo niski. Nie oszukujmy się, są to produkty podstawowe  pod względem zakresu funkcji dodatkowych. Zdecydowana większość klientów ma jednak bardzo podstawowe wymagania jeśli chodzi o funkcje mikrofalówki. Niektórzy wręcz nie lubią zbyt wielu "wodotrysków". Mikrofalówki Amica do zabudowy natomiast, to urządzenia dużo bardziej zaawansowane technologicznie. Większość modeli mieści się w przedziale od 500 do 850 złotych. Natomiast modele takie jak AMT38BI i ACMT38BI, osiągają na aukcjach niebotyczne ceny (kolejno:1750zł i 2250 zł). Takie ceny świadczą tylko o popularności jaką się cieszą. Mają one bowiem jedną istotną zaletę różniącą je od tańszych modeli - charakteryzują się potężną mocą grzewczą: mikrofale 1000W i Grill 1500. Reasumując, mikrofalówki Amica to produkty dla tych, których interesują podstawowe funkcje ("bez wodotrysków") niska cena i wysoka, potwierdzona wieloma certyfikatami jakość. Amica to też firma szczycąca się swoim proekologicznym nastawieniem, a więc ich produkty mogą też zainteresować tych, dla których nieobojętne jest środowisko naturalne.

Marka Amica

Amica to polskie przedsiębiorstwo produkujące sprzęt AGD. Ich urządzenia kuchenne, grzewcze, chłodnicze oraz czystościowe trafiają do 40 krajów, w tym tych, znajdujących się w Europie Wschodniej (tam występuje pod nazwą Hansa) i zachodniej. Jest także właścicielem niemieckiej spółki produkującej sprzęt grzewczy i chłodniczy o nazwie Premiere. Amica została wyróżniona na wielu międzynarodowych konkursach. Red Dot, to wyróżnienie jakie otrzymała na jednym z największych konkursów wzornictwa na świecie. Rider's Digest wyróżnił kilkukrotnie Amicę tytułem Marki Godnej Najwyższego Zaufania. Ale po co szukać tak daleko. Wyróżnienia: "Nagroda Gospodarcza Prezydenta Rzeczypospolitej", "Złoty Grosz", oraz "Godło Teraz Polska", mówią same za siebie. Również 48 pozycja, ze stu najsilniejszych polskich marek, mówi coś o solidności tej polskiej firmy. Nie sposób przecież zbudować silną markę, jeśli produkty przez nią sygnowane nie bronią się swoją jakością.

Zakres produktów Amica w kategorii: Mikrofalówki

Amica proponuje zasadniczo dwa rodzaje mikrofalówek - wolnostojące i do zabudowy. W kategorii wolnostojące znajdziemy mikrofalówki o trzech typach pojemności: 17l, 20l, 23l. Mikrofalówki Amica do zabudowy znajdziemy w następujących pojemnościach: 20l,25l, 38l.

Cechy kuchenek mikrofalowych Amica

W zależności od modelu możemy dostać mikrofalówki Amica ze sterowaniem mechanicznym (pokrętła) lub elektronicznym. Część posiada wbudowany grill (nawet do 1500W!). Moc mikrofal w zależności od modelu wynosi od 700W do 1000W. Niektóre modele wyposażone są w czujnik wagi, której odczyty stosowane są przy "inteligentnym rozmrażaniu". Przydatna jest także technologia Multi Waves System (równomierne działanie mikrofal na potrawę), oraz programy automatyczne (do 9 programów). W każdym modelu możemy wybrać poziom mocy (od 5 do 9 poziomów). Modele przeznaczone do zabudowy mają wbudowany system chłodzenia pokrywy. Ważna informacja dla rodziców: dostępne są także modele uwzględniające blokadę włączenia przez dzieci.

Polecana kuchenka mikrofalówka Amica

Z racji na bardzo niskie ceny produktów podstawowych, to właśnie Amicę wybralibyśmy na dostawcę prostego urządzenia mikrofalowego. Przykładowy model: AMG17M70V. Jest solidna i tania (ok 175 złotych), doskonała dla klientów którzy i tak nie zagłębialiby się w skomplikowane funkcje programowania. Wsadzasz talerz, przekręcasz gałkę na 5 minut i wyjmujesz ciepłe danie. Proste jest piękne.

Dla czego Amica

Dla czego wybralibyśmy Amicę? Bo to firma polska, której zbiór odznaczeń - od tych które określają poziom zaufania konsumentów, poprzez te które odzwierciedlają siłę jej marki, po te, które zwracają uwagę na estetyczny design - budzi zaufanie. Poza tym godna podziwu jest jej polityka proekologiczna. Zarówno pod względem promowania technologii energooszczędnych, jak i ograniczania negatywnego wpływu na środowisko fabryk produkujących te urządzenia.